Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


 

Засідання політично-консультативної ради

Міськвиконком15 березня Білоцерківський міський голова В.Савчук провів засідання політично-консультативної ради за участю 22 представників міських організацій політичних партій, а саме - Всеукраїнського об`єднання "Батьківщина", Партії регіонів, політичної партії "Народний союз "Наша Україна", Соціалістичної партії України, Соціал - демократичної партії України (об`єднаної), Української республіканської партії "Собор", Конгресу українських націоналістів, Народно-демократичної партії, Демократичної партії України, Української народної партії, Партії зелених України, Української селянської демократичної партії, партії "Реформи і порядок", партії "Християнсько-демократичний союз", політичної партії "Совість України", Партії вільних селян і підприємців України, політичної партії "Третя сила", політичної партії "Держава", партії "Пора", Народного руху України, Народної партії, Партії промисловців і підприємців України.
Прислал: на 22-03-2007 (1827 прочтений)
(подробнее... | 2787 байтов еще | Рейтинг: 0)

 

Зустріч з профспілковим активом і працівниками житлово-комунального господарства

Міськвиконком13 березня відбулася зустріч міського голови В. Савчука, його першого заступника В.Росохи та заступника С.Якимчука з профспілковим активом і працівниками житлово-комунального господарства.
Виступаючи перед присутніми, міський голова В. Савчук зазначив, що міською владою приділяється значна увага розвитку житлово-комунального господарства, акцентував увагу присутніх на необхідності більш ефективного використанні комунального майна, зупинився на проблемах матеріально-технічного забезпечення сфери.
В ході зустрічі присутні обговорили питання тарифів на гарячу та холодну воду, проблему функціонування Центрального ринку та стихійних ринків в місті, зупинилися на проблемах, які існують в ліфтовому господарстві міста. В зустрічі взяли участь голова міськкому профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення А. Мар`янська, представники місцевих ЗМІ.
Прислал: на 21-03-2007 (1734 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Зустріч з керівниками міського відділу Головного управління МВС України

Міськвиконком13 березня відбулася зустріч міського голови В. Савчука, секретаря міської ради С.Смолякової, депутатів міської ради - членів постійної депутатської комісії з питань забезпечення законності, правопорядку та оборонної роботи з керівниками структурних підрозділів міського відділу Головного управління МВС України в Київській області.
Виступаючи перед присутніми, міський голова В. Савчук зазначив, що метою зустрічі є вивчення та аналіз проблемних питань, які існують у правоохоронців, акцентував увагу присутніх на співпраці міської влади та керівництва міського відділу міліції щодо забезпечення правопорядку і законності в Білій Церкві, наголосивши, що ці питання будуть розглянуті на сесії міської ради в березні ц.р.
В ході зустрічі присутні обговорили питання матеріально-технічного забезпечення правоохоронців, зупинилися на проблемах кадрового забезпечення ряду підрозділів міського відділу міліції.
Задля подальшого вивчення проблем та з метою розробки відповідної програми підтримки міліції в місті створена робоча група з депутатів міської ради та керівників структурних підрозділів міського відділу ГУ МВС України в Київській області.
В зустрічі взяли участь начальник міського відділу ГУ МВС України в Київській області Ю. Квятківський, начальник управління внутрішньої безпеки ГУ МВС України в Київській області М. Таранов, представники місцевих ЗМІ.
Прислал: на 21-03-2007 (1805 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

<< 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 70 >>


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.02 секунды и 4 запросов к БД за 0.00682 сек.
Memory usage: 544 952. Peak memory usage: 786 432