Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


 

Конференція Білоцерківської міської організації “Ветерани Чорнобиля”

Різні новини21 жовтня в місті відбулась 2-га конференція Білоцерківської міської громадської організації “Ветерани Чорнобиля”, в роботі якої взяли участь 119 делегатів, які представляли 6 тис. організацію.
В ході конференції були розглянуті основні завдання, які слід вирішити в 2007 році, а серед них - поліпшення медичного обслуговування чорнобильців, їх пенсійного забезпечення, вирішення ряду соціально-побутових питань та ін.
Учасники конференцій акцентували увагу на тому, що в державі не виконується Закон України “ Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи “, не мають статусу потерпілих діти, що вступають до ВУЗів та ін.
Виступаючи на конференції, міський голова В.Савчук зосередив увагу на першочергових заходах, які будуть здійснені міською владою по соціальному захисту чорнобильців - це медичне обслуговування, телефонізація, забезпечення житлом, вирішення питання про нове приміщення для міського відділення Пенсійного фонду, побутове обслуговування, допомога малозабезпеченим, будівництво другої черги пам`ятного знака та ін.
На конференції були обрані органи, головою організації став С.Мерц.
В роботі конференції взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, керівники відділів та управлінь міської ради, представники громадськості та ЗМІ
Прислал: на 26-10-2006 (1555 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Урочистості з нагоди 15-ї річниці створення Соціалістичної партії України

Різні новини21 жовтня в місті відбулися урочистості з нагоди 15-ї річниці створення Соціалістичної партії України, в яких взяли участь прихильники та члени Білоцерківської міської та районної організації СПУ. Виступаючи на урочистостях, перший секретар міськкому Соціалістичної партії України М.Пшенік, зупинився на історії створення СПУ, відзначив роль ряду активістів міської організації СПУ в розбудові партії, акцентував увагу присутніх на залученні в ряди партії молоді.
Присутніх зі святом привітали перший секретар Київського обкому СПУ, народний депутат України В.Сільченко (фракція СПУ), міський голова В.Савчук, голова постійної депутатської комісії міської ради , заступник керівника фракції БЮТ у міській раді Ю.Петрик, перший секретар Білоцерківського райкому СПУ В.Гудзенко, голова міської ради Організації ветеранів України В.Волощенко та інші.
Ряд активістів Білоцерківської міської та районної організації СПУ отримали відзнаки Київської обласної організації СПУ.
В заході взяли участь представники громадськості та місцевих ЗМІ.
Прислал: на 26-10-2006 (1634 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Програма проведення Дня міста

Різні новиниБіла Церква - мальовниче місто зі стародавньою історією, що сягає часів Ярослава Мудрого. Вона відома цікавими пам`ятками архітектури, унікальними природними скарбами, добре розвиненою промисловістю та культурою. Свій день народження місто відзначає 9 вересня.
Це свято в Білій Церкві є одним з найпопулярніших для всіх його мешканців. Протягом трьох днів його глядачами та безпосередніми учасниками будуть десятки тисяч білоцерківців та гостей міста. На святкову програму запрошуються керівники державних структур, численні делегації з міст-побратимів ближнього і дальнього зарубіжжя, ділові партнери та друзі з багатьох країн світу.
Цьогорічне свято планується як справжній широкомасштабний кількаденний фестиваль, на якому у видовищному, яскравому контексті зможуть заявити про себе й великі підприємства різних форм діяльності, і спортивні колективи, і діячі прикладного мистецтва, і творчі колективи, і. засоби масової інформації.
Передбачається широка рекламна кампанія щодо анонсування заходу та висвітлення його проведення в місцевих, регіональних і центральних засобах масової інформації.
Прислал: на 05-09-2006 (3011 прочтений)
(подробнее... | 7449 байтов еще | Рейтинг: 3.87)

<< 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 65 >>


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.03 секунды и 4 запросов к БД за 0.00298 сек.
Memory usage: 545 528. Peak memory usage: 786 432