Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


 

Рішення №543 двадцять другої сесії міської ради п`ятого скликання

Міська радаПро внесення змін до рішення першої сесії міської ради п’ятого скликання від 11 квітня 2006 року № 6 “Про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу”

Враховуючи пропозиції міського голови Савчука В. П., відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 26, ст. 51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада вирішила:

1.Внести зміни до рішення першої сесії міської ради п’ятого скликання від 11 жовтня 2006 року № 6 “Про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу”, а саме:

1.1.Визначити чисельність виконавчого комітету міської ради в кількості 18 осіб.

1.1.1.В пункті 1 рішення першої сесії міської ради п’ятого скликання “Про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу” цифру “17” замінити на цифру “18”.

1.2.Ввести до складу виконавчого комітету

Даниленка Григорія Васильовича - заступника міського голови;

Дороша Євгенія Миколайовича - заступника міського голови;

Магдича Андрія Андрійовича - заступника міського голови;

Похилу Любов Олександрівну - керуючого справами виконавчого комітету.

1.2.1. Пункт 2 рішення першої сесії міської ради п`ятого скликання “Про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу” після слів “міський голова” доповнити словами наступного змісту:

Даниленка Григорія Васильовича - заступника міського голови;

Дороша Євгенія Миколайовича - заступника міського голови;

Магдича Андрія Андрійовича - заступника міського голови;

Похилу Любов Олександрівну - керуючого справами виконавчого комітету.


2.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова В. П. Савчук
Прислал: на 28-11-2007 (1750 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Про бронювання робочих місць

Міська радаПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта “Про бронювання робочих місць на підприємствах, організаціях та установах м.Біла Церква для окремих категорій населення на 2008 рік” Метою прийняття даного рішення є: визначення порядку бронювання та встановлення квоти робочих місць на підприємствах, в установах і організаціях всіх форм власності для працевлаштування працездатних громадян працездатного віку, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці. З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ-сайті міста www.bilatserkva.info та у міськрайцентрі зайнятості. Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту за адресою: 09100, м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 36, Міськрайцентр зайнятості.
Прислал: на 28-11-2007 (1735 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Про тарифи на житлово-комунальні послуги

Міська радаЗ метою забезпечення функціонування підприємств, що надають житлово-комунальні послуги на умовах самофінансування, досягнення рівня економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво та забезпечення населення міста житлово-комунальними послугами необхідного рівня та якості, на виконання ст.ст.7, 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Закону України “Про Державний бюджет України на 2007 р.”, Закону України “Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки ”, відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити з 01.01.2008 року для комунального підприємства „Білоцерківтепломережа” тарифи на послуги з теплопостачання згідно додатків 1, 1а.
2. Встановити з 01.01.2008 року для житлово-експлуатаційних контор №1-8 міста тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо, структуру тарифів, періодичність та строки виконання робіт згідно додатку 2.
3. Погодити з 01.01.2008 року для всіх підприємств, які не належать до комунальної власності міста, тарифи на житлово-комунальні послуги згідно з додатком 3.
4. Підприємствам – розробникам регуляторного акту надати розрахунки відшкодування різниці в ціні між економічно-обгрунтованими та затвердженими тарифами до фінансового управління.
5. З метою недопущення різкого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги фінансовому управлінню Білоцерківської міської ради надати на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо можливості бюджетного відшкодування різниці в ціні для поетапного введення економічно обґрунтованого тарифу при формуванні місцевого бюджету на 2008 рік.
6. Відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю оприлюднити дане рішення та розмістити на офіційному WEB-сайті міста. 7. Визнати такими, що втратили чинність наступні рішення Білоцерківського виконавчого комітету:
7.1. Рішення виконавчого комітету від 29.09.2006 р. № 479 “Про тарифи на житлово-комунальні послуги» в частині п.1.1, 1.2, 1.3;
7.2. Рішення виконавчого комітету 13.03.2007 р. №93 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.09.2006 р. №479“Про тарифи на житлово-комунальні послуги»
7.3 Рішення виконавчого комітету від 10.04.07 р № 145 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.09.2006 р. №479“Про тарифи на житлово-комунальні послуги»
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Якимчука С.П.

Міський голова В.П. Савчук

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - Завантажити >>
Прислал: на 25-11-2007 (1793 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

<< 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 60 >>


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.03 секунды и 4 запросов к БД за 0.00883 сек.
Memory usage: 544 952. Peak memory usage: 786 432