Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


 

Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

Міська рада15 листопада відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку вів заступник міського голови С.Якимчук.
В ході прес-конференції С.Якимчук поінформував, що на засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 13 листопада ц.р., було прийнято рішення про введення з 01 січня 2008 року нових, економічно обгрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги. Підвищення тарифів викликано необхідністю забезпечення функціонування підприємств, що надають дані послуги, з метою забезпечення жителів міста якісними послугами.
Заступник міського голови С.Якимчук зазначив, що підняття тарифів на житлово-комунальні послуги планується ввести поетапно. Можливість щодо відшкодування різниці вартості тарифу підприємствам - надавачам послуг із міського бюджету розглядатиметься сесією міської ради.
В ході прес-конференції взяв участь заступник міського голови А.Магдич, який зазначив, що підвищення тарифів є необхідним, враховуючи збільшення цін на енергоносії, ремонтно-будівельні матеріали, витрати, пов`язані із ремонтом зношених комунікацій. підвищенням заробітної плати та ін.
Прислал: на 10-12-2007 (2020 прочтений)
(подробнее... | 3607 байтов еще | Рейтинг: 5)

 

Засідання президії міської ради та постійних депутатських комісій

Міська рада20 листопада відбулося засідання президії міської ради та постійних депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку міста і екології та у справах бюджету, фінансів і цін. Вів засідання міський голова В. Савчук.
В ході засідання заступник міського голови Є. Дорош ознайомив присутніх із пропозиціями, поданими управліннями, відділами та іншими підрозділами міської ради для розгляду та включення їх в Програму соціально-економічного і культурного розвитку м. Біла Церква на 2008 рік.
Дані пропозиції включають в себе пріоритетні завдання міської влади щодо розвитку кожної галузі міста та шляхи їх вирішення.
До кінця поточного року та початку 2008 року Програма соціально-економічного та культурного розвитку м. Біла Церква на 2008 рік буде доопрацьована із врахуванням міського і державного бюджетів на 2008 рік та затверджена міською радою.
В ході обговорення пропозицій присутні висловили ряд побажань і зауважень до майбутньої Програми та отримали відповіді на питання, які їх цікавили від керівників управлінь, відділів та служб міської ради. В заході взяли участь керівники ряду структурних підрозділі міської ради, представники міських ЗМІ.
Прислал: на 10-12-2007 (1710 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

План діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

Міська радаПро план діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2008 рік

Враховуючи пропозиції відділів, управлінь міської ради та інших розробників проектів регуляторних актів, відповідно ст. 7, 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та Закону України „Про місцеве самоврядування в України”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити план діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2008 рік (згідно додатку).

2. Зобов`язати відділи, управління міської ради та рекомендувати іншим розробникам проектів регуляторних актів завчасно повідомляти відділ аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста управління економіки міської ради про зміни або підготовку проектів нових регуляторних актів.

3. Відділу інформаційних ресурсів та зв`язків з громадськістю міської ради довести до населення міста через засоби масової інформації дане рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов`язків.


Міський голова В.П.Савчук
Прислал: на 04-12-2007 (1898 прочтений)
(подробнее... | 5419 байтов еще | Рейтинг: 0)

<< 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 60 >>


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.06 секунды и 4 запросов к БД за 0.0038 сек.
Memory usage: 544 952. Peak memory usage: 786 432