200-річчя з дня народження М.Гоголя.
Тема: Новини культури
Дата:15-04-2009 10:00:00


14 квітня в м.Біла Церква відбувся творчий вечір з нагоди 200-річчя з дня народження видатного письменника М.Гоголя. В ході вечора перед присутніми виступили голова Українського товариства російської культури «Русь» м.Біла Церква Т.Шарова, голова Білоцерківського міськрайонного товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка В.Іванців, начальник відділу культури і туризму міської ради І.Михальченко, представники національно-культурних товариств міста, які у своїх виступах відзначили внесок видатного письменника М.Гоголя для розвитку української та російської літе...

14 квітня в м.Біла Церква відбувся творчий вечір з нагоди 200-річчя з дня народження видатного письменника М.Гоголя. В ході вечора перед присутніми виступили голова Українського товариства російської культури «Русь» м.Біла Церква Т.Шарова, голова Білоцерківського міськрайонного товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка В.Іванців, начальник відділу культури і туризму міської ради І.Михальченко, представники національно-культурних товариств міста, які у своїх виступах відзначили внесок видатного письменника М.Гоголя для розвитку української та російської літератури.

В ході вечора присутні мали змогу ознайомитися з життєвим та творчим шляхом видатного письменника, прослухали його твори у виконанні учнів загальноосвітніх шкіл міста та студентів вищих навчальних закладів.

На вечорі були присутні представники творчої інтелігенції, вчителі та учні загальноосвітніх шкіл міста.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_860.html