Забезпечення сплати податків та інших надходжень
Тема: Різні новини
Дата:17-04-2009 10:00:00


17 квітня відбулось чергове засідання комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань забезпечення сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке вів міський голова В.Савчук.

 

Міський голова поінформував, що в місті систематично проводиться моніторинг підприємств, установ та організацій всіх форм власності щодо виплати заробітної плати, сплати податків та страхових внесків до Пенсійного фонду України та недопущення мінімізації заробітних плат. Зазначив, що в Білій Церкві є ряд підприємств, на яких існують дані заборгованості та наголосив, що у разі невиконання чинного законодавства керівники даних установ нестим...

17 квітня відбулось чергове засідання комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань забезпечення сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке вів міський голова В.Савчук.

 

Міський голова поінформував, що в місті систематично проводиться моніторинг підприємств, установ та організацій всіх форм власності щодо виплати заробітної плати, сплати податків та страхових внесків до Пенсійного фонду України та недопущення мінімізації заробітних плат. Зазначив, що в Білій Церкві є ряд підприємств, на яких існують дані заборгованості та наголосив, що у разі невиконання чинного законодавства керівники даних установ нестимуть відповідальність.

На засідання були запрошені керівники 9 підприємств міста, що мають заборгованість, які поінформували про заходи, які вживаються щодо погашення існуючої заборгованості згідно затверджених графіків.

Міський голова В.Савчук акцентував увагу присутніх на необхідності чіткої координації дій по мінімізації впливу фінансової кризи на соціально-економічний розвиток міста та своєчасності виплати заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат, дотримання чинного законодавства і збереження колективів підприємств.

В ході засідання директор Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості В.Бобрик доповів про стан ринку праці м. Біла Церква за три місяці ц.р., поінформував про статистику працевлаштування різних категорій населення Білої Церкви, про проведення громадських робіт, професійне навчання, які організовує служба зайнятості та ін.

Про питання погашення боргу по страхових внесках до Пенсійного фонду України підприємствами-боржниками поінформувала начальник Пенсійного фонду України в м. Біла Церква В.Дебольська.

Також у ході засідання було наголошено, що за оперативними даними підприємств заборгованість із виплати заробітної плати складає 11 млн. 378,7 тис. грн. Завдяки активній роботі міської влади із підприємствами-боржниками щодо погашення існуючих заборгованостей, за березень ц.р. було погашено 620 тис. грн. Рядом підприємств повністю погашені заборгованості, серед яких – ТОВ «Рубікон», ВАТ «Міськбуд», на 50% - погасило заборгованості ВАТ «СПМК -507».

На засіданні були затверджені графіки погашення заборгованостей по страхових внесках до Пенсійного фонду України запрошених підприємств та зобов’язано їх керівників чітко дотримуватись затверджених графіків, а у разі їх невиконання документація буде передана на розгляд до правоохоронних органів.

В заході взяли участь заступники міського голови В.Сокол, заступник начальника – начальник управління стягнення податкового боргу Білоцерківської ОДПІ Ю.Марченко, начальник управління економіки Білоцерківської міської ради О.Карпенко, начальник фінансового управління Білоцерківської міської ради С.Терещук, голова координаційної ради профспілок м. Біла Церква Г.Драпой та ін.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_855.html