''Вибори - 2004'',
Тема: Міськвиконком
Дата:11-10-2004 19:00:00


В місті проводяться заходи по підготовці до виборів Президента України. Всі мешканці міста можуть отримати інформацію про кандидатів на пост Президента України та ознайомитись з їх передвиборчими програмами на рекламних щитах "Вибори - 2004", які розміщені в мікрорайонах міста.
Діють міські штаби, громадські приймальні, агітаційні пункти кандидатів на посаду Президента України В.Ф.Януковича, В.А. Ющенка, П.М.Симоненка, О.О.Мороза, Н.М.Вітренко, А.К.Кінаха та інших, які проводять агітацію за даних кандидатів
Так, зокрема, 05 жовтня в місті відбулися збори активістів громадського руху "Нова взаємодія". Проект   "Нова   взаємодія",   створений   з    ініціативи   Прем'єр-Міністра   України   В.Януковича, спрямований  на забезпечення  прозорості  використання  бюджетних  коштів.  Головною  метою  цієї програми є взаємодія народу та влади щодо розв'язання важливих соціальних проблем, створення ефективного механізму громадського контролю над діяльністю чиновників.
Новий проект передбачає інформування населення про виконання в конкретному регіоні соціально-економічної програми на 2004 рік та участь громадян в плануванні державного бюджету.
В державному бюджеті 2005 року передбачено більше 1,7 млрд.грн. для фінансування об‘єктів житлово-комунального господарства і регіональної інфраструктури.
Жителі можуть самі вибирати об‘єкти, які необхідно відремонтувати чи побудувати в їх населеному пункті.
Виступаючи на зборах міський голова Г.Шуліпа відмітив важливість взаємодії влади та народу по вирішенню проблем життєдіяльності міста, проінформував присутніх про стан соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації в місті, окремо зупинився на проблемах благоустрою доріг, ремонту будинків та будівництві ряду соціально-культурних об‘єктів в місті.
Керівник проекту "Нова взаємодія" у місті Біла Церква М.Антонюк проінформував присутніх про хід реалізації програми в цьому році та основні об‘єкти інвестування в місті в 2005 році.
Інші виступаючі зупинилися на проблемах капітального ремонту шкіл, дитячих садків, теплових мереж та житлових будинків, благоустрої міста та ін.
Присутні обговорили та направили листи Прем'єр-Міністру України В.Януковичу про хід реалізації Програми підтримки регіонів в 2004 році у Білій Церкві та щодо об‘єктів, які пропонуються інвестувати у 2005 році.
Учасники зборів обрали делегатів для участі в обласній конференції громадського руху "Нова взаємодія".
В роботі зборів взяли участь перший заступник міського голови, депутат Київської обласної ради, голова міської організації Партії регіонів В.Гламазда, заступник міського голови Ю.Труфанов, керуюча справами виконкому Т.Драчова, довірена особа кандидата на посаду Президента України В.Януковича А.Дрофа, керівники управлінь, відділів та служб міської ради, громадськість міста.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_82.html