Тема:
Дата:01-10-2008 19:00:00


Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного актуДокладніше - натисніть "Читати далі"Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну підтримку малого підприємництва», Постанови КМУ від 20 квітня 2007 р. «Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, що надаються суб`єктам малого та середнього бізнесу для реалізації інвестиційних проектів», Наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва №61 від 07.05.07 «Про затвердження Порядку та умов проведення конкурсів, переліку документів, що необхідні для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, що надаються суб`єктам малого та середнього бізнесу на реалізацію інвестиційних проектів», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 20 квітня 2007 року №269 «Про організацію роботи, пов`язаної із частковим відшкодуванням з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб`єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів» ст.9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про організацію роботи, пов`язаної із частковим відшкодуванням з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб`єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів».
З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акту можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ-сайті міста http: // www.bilatserkva.info та у відділі з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки Білоцерківської міської ради (тел. 9-19-29)
Пропозиції та зауваження приймаються на протязі місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту в друкованому та електронному вигляді на адресу: 09117 м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого 15, відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки Білоцерківської міської ради кабінет № 17 з 9-00 до 17-40 щоденно, крім суботи та неділі.
 Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_812.html