ОФІЦІЙНІ НОВИНИ
Тема:
Дата:21-09-2008 19:00:00


 18 вересня в місті відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника.

 18 вересня відбулася робоча нарада із представниками ряду установ міста щодо уточнення списків виборців.

 17 вересня відбулося чергове засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

 17 вересня в рамках організації конкурсу «Київщина інвестиційна 2008» відбулася нарада з питань проведення Дня інвестора.Докладніше - натисніть "Читати далі"

18 вересня в місті відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника.
Присутніх зі святом привітала заступник голови Київської обласної ради Л.Піотрович, яка вручила ряду представників галузі почесні грамоти та грамоти Київської обласної ради.
  Заступник міського голови М.Антонюк зазначив, що працівники даної професії роблять вагомий внесок у забезпечення громадян необхідними ліками та вручив ряду працівників галузі подяки міської ради та її виконавчого комітету.
  В заході взяли участь голова Білоцерківської асоціації фармацевтів Л.Горюнова, представники громадськості та місцевих ЗМІ.
                                                                                                                                                       
  18 вересня відбулася робоча нарада із представниками ряду установ міста щодо уточнення списків виборців.
  В ході наради присутніх було поінформовано про роботу, яку проводить відділ Державного реєстру виборців міської ради відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців».
  Зокрема, з метою усунення недоліків у списках виборців, проводиться поновлення бази даних та опрацювання помилок в списках, які використовувались на виборах 2007 року і мають служити основою для первинного наповнення реєстру.
  Для ефективної роботи по даних напрямках необхідна співпраця із міським відділом ГУ МВС України в Київській області, міським управлінням юстиції, житлово-експлуатаційними конторами, військовими частинами дислокованими в межах міста та іншими установами, про що було наголошено їхнім присутнім представникам під час наради.
  В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Л.Похила, начальник відділу Державного реєстру виборців міської ради Г.Кожедуб.
                                                                                                                                                       
  17 вересня відбулося чергове засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
  В ході засідання було розглянуто хід виконання заходів відповідно до Указів Президента України про створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями.
  Зокрема, були розглянуті питання про роботу ряду відділів та управлінь міської ради, відповідно до поставлених завдань попереднього засідання даного комітету щодо вжиття заходів до виявлених порушень державних будівельних норм на об`єктах громадського призначення міста та ін.
  Так, було детально проаналізовано роботу, яка проводиться щодо можливості встановлення на існуючих об`єктах громадського призначення пандусів, поручнів та інших необхідних реконструкцій, приведення у відповідність до державних будівельних норм висоти бордюрів, сходів, ширини дверних пройомів та ін.
  Також були розглянуті питання про встановлення на ряді вулиць міста світлофорних об`єктів зі звуковими сигналами, засобів пониження швидкості автотранспорту, оснащення громадського транспорту засобами, які необхідні для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями та ін.
  В ході засідання було акцентовано увагу на необхідність врахування державних будівельних норм під час прийняття в експлуатацію нових будівельних об`єктів міста.
  Начальникам ряду управлінь та відділів міської ради були дані протокольні доручення щодо виконання визначених заходів.
  В засіданні взяли участь начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Коробченко, представники ряду управлінь та відділів міської ради, член ради інвалідів при Міністерстві соціальної політики України О.Лебідь та ін.
                                                                                                                                                         
  17 вересня в рамках організації конкурсу «Київщина інвестиційна 2008» відбулася нарада з питань проведення Дня інвестора.
  В ході наради присутні обговорили інвестиційну ситуацію в Київській області та Білій Церкві, зупинилися на питаннях її покращення та впровадження інвестиційних проектів у бізнесі.
  Учасники наради зупинилися на конкретних шляхах впровадження ряду інвестиційних проектів в місті, відзначили необхідність підтримання інвестиційних проектів з боку обласної та місцевої влади.
  В нараді взяли участь координатор конкурсу «Київщина інвестиційна 2008», головний спеціаліст відділу іноземних інвестицій Головного управління економіки Київської обласної державної адміністрації Г. Кловчук, голова регіонального відділення Української спілки промисловців та підприємств України В.Івченко, президент асоціації «Приватні інвестори України» І. Власюк, директор державної бюджетної установи «Північний регіональний центр з інноваційного розвитку» О. Шараєнко, начальник управління економіки міської ради О. Карпенко, представники місцевих ЗМІ.
  Відділ інформаційних ресурсів та зв`язків з громадськістю міської ради
   

 Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_810.html