Тема:
Дата:15-09-2008 19:00:00


  Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради на виконання листа головного управління Київської обласної державної адміністрації інформує про наступне:  
 З метою сприяння модернізації паливно-енергетичного комплексу України, підвищення енергоефективності економіки нашої країни та стимулювання процесу формування ринкових перетворень в паливно-енергетичному секторі оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу «Лідер паливно-енергетичного комплексу’2008», відзнака якого є найвищою рейтинговою нагородою у сфері паливно-енергетичного комплексу України.
Організаторами конкурсу є Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Міністерство палива та енергетики України, Національна академія наук України, підприємство “Укренергозбереження”.
Радою конкурсу визначено наступні номінації: «Державний діяч»; «Вчений»; «Керівник підприємства (організації) (окремо для малих, середніх та великих)»; «Підприємство (організація) (окремо для малих, середніх та великих)»; «Науково-технічна розробка»; «Інноваційний проект»; «Енергозберігаючий проект»; «Природоохоронний проект»; «Інвестиційний проект/Інвестор»; «Громадська організація/Громадський діяч»; «Журналіст».
 Оголошення підсумків та нагородження переможців і лауреатів ІХ Всеукраїнського конкурсу «Лідер паливно-енергетичного комплексу’2008» відбудеться в грудні 2008 року.

 Просимо пропозиції щодо можливості участі підприємств, організацій та видатних особистостей м.Біла Церква у Конкурсі надати через відділ промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку управління економіки міської ради відповідно до запропонованих номінацій до 23.09.08.за адресою: м.Біла Церква вул.Я.Мудрого,15 т/ф (044-63)39-28-62 
е-mail: promtranszv_bts_mvk@ukr.net 

Відповідні інформаційні матеріали (положення про конкурс та анкети учасників ) отримати у 8 кім. відділ промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку управління економіки міської ради .


Начальник
правління економіки міської ради О.О.Карпенко


 
Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_808.html