ОФІЦІЙНІ НОВИНИ
Тема:
Дата:07-09-2008 19:00:00


02 вересня міський голова В.Савчук провів робочу нараду з питань облаштування Торгової площі та функціонування розміщених на ній торгово-побутових закладів.

03 вересня міський голова В.Савчук провів особистий прийом громадян (всього прийнято 24 особи).

05 вересня відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця.

06 вересня в рамках вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні в місті відбулася акція « 33 хвилини».


Докладніше - натисніть "Читати далі"  ОФІЦІЙНІ НОВИНИ
02 вересня міський голова В.Савчук провів робочу нараду з питань облаштування Торгової площі та функціонування розміщених на ній торгово-побутових закладів.
 Зокрема, в ході наради було обговорено проблему щодо порушень в режимі функціонування магазину «Ольвія», що знаходиться за адресою Торгова площа,2. До виконавчого комітету Білоцерківської міської ради надійшли скарги від мешканців із навколишніх будинків щодо порушень правил додержання тиші та санітарного стану прилеглої території, пов`язаних із роботою даного закладу.
 Міський голова наголосив, що відповідними службами міста буде проведена робота по виконанню рішення виконавчого комітету міської ради №202 від 22.05.2007р. щодо обмеження робочого часу даного магазину до 22.00, припинення незаконного функціонування прилеглого літнього майданчика та ін.
 Також в ході наради були розглянуті пропозиції щодо обмеження руху автотранспорту по Торговій площі з метою недопущення скупчення автомобілів біля житлових будинків та їх швидкісного проїзду.
 В нараді взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу ДАІ по обслуговуванню м.Біла Церква В.Ходисько, заступник начальника Білоцерківського міського відділу Головного управління МВС України в Київській області В.Щілінський, представники ряду відділів міської ради, громадськості та міських ЗМІ.
ххххх
03 вересня міський голова В.Савчук провів особистий прийом громадян (всього прийнято 24 особи).
 Більшість питань з якими до міського голови звертались білоцерківці, стосувалися вирішення житлових і земельних проблем, надання матеріальної допомоги та інших питань, стосовно яких міським головою були дані розпорядження відповідним службам.
ххххх
  05 вересня відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця.
  Вітаючи підприємців міста зі святом, міський голова В.Савчук зазначив, що понад 37% місцевого бюджету формується за рахунок податків, сплачених білоцерківськими підприємцями. В сфері малого підприємництва нашого міста зайняті 22 тисячі суб`єктів господарської діяльності, представники якої є активними учасниками інвестиційних та інноваційних процесів, здійснюють значний внесок в соціально-економічний розвиток держави вцілому та нашого міста зокрема.
  Міський голова акцентував увагу на великий внесок від підприємців міста у вигляді спонсорської допомоги для розвитку різних галузей Білої Церкви, так, у порівнянні із 2006 роком сума спонсорських внесків зросла у 8 разів.
  В ході урочистостей депутат Київської обласної ради (фракція БЮТ), президент Ліги підприємців Білоцерківщини І.Шилов, привітав присутніх із професійним святом, наголосив, що Київщина завдяки роботі підприємців увійшла в п`ятірку кращих областей України та вручив директору товариства з обмеженою відповідальністю «Біла Техніка» В.Бабенку грамоту Київської обласної ради і відзнаку «Патріот Київщини».
  В ході свята за підсумками конкурсу «Кращий підприємець року – 2008» за 11 номінаціями були визначені переможці, які отримали дипломи.
  В заході взяли участь секретар міської ради С.Смолякова, депутати міської ради –В.Маршалок (фракція Наша Україна), Ю.Присяжнюк (фракція БЮТ), заступники міського голови В.Гнатюк, А.Магдич, представники громадськості, міських ЗМІ.
ххххх
  06 вересня в рамках вшанування пам`яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні в місті відбулася акція
« 33 хвилини».
  В ході акції представники учнівської та студентської молоді, дитячих і молодіжних громадських організацій рівно 33 хвилини почергово зачитували імена загиблих земляків, а також назви знищених сіл, свідчення очевидців.
  Акція була організована відділом у справах сім`ї та молоді, відділом культури, управлінням освіти і науки міської ради.


  Відділ інформаційних ресурсів  
  та зв`язків з громадськістю міської ради  


 Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_802.html