Кокурс серед молоді з повною вищою освітою
Тема: Молодь
Дата:11-10-2004 19:00:00


З метою виявлення, відбору та підтримки талановитої молоді, підвищення якості підготовки фахівців, які можуть обіймати посади посадових осіб місцевого самоврядування , розпорядженням міського голови від 30.06.2004 р. № 432Р „Про проведення конкурсу серед молоді з повною вищою освітою чи такої, що закінчує вищі навчальні заклади, для виявлення осіб, які мають здібності для роботи на посадах посадових осіб місцевого самоврядування" започатковано проведення з 2004 року в Білоцерківській міській раді відповідного конкурсу серед молоді.
У конкурсі можуть брати участь громадяни України, яким на час проведення конкурсу виповнилося не більше 28 років, що виявили бажання зайняти посади в органах місцевого самоврядування, мають відповідну кваліфікацію та повну вищу освіту або здобувають її, навчаючись на останньому чи передостанньому курсі вищого навчального закладу.
Конкурс проводиться щороку двічі на рік: у червні та грудні. На конкурсі, що проводиться у червні, визначаються особи, які заслуговують сприяння зарахуванню їх на денну форму навчання до вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів в освітній галузі „Державне управління", у грудні - які заслуговують на першочергове зарахування до кадрового резерву на службу в органах місцевого самоврядування.
Особи, які бажають взяти участь у Конкурсі, можуть звертатися до відділу у справах сім'ї та молоді за адресою: м. Біла Церква ,бульвар 30 років Перемоги 86. Тел. 6-67-31.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_79.html