Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації
Тема: Різні новини
Дата:04-08-2008 19:00:00


28 липня відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку вів заступник міського голови В.Гнатюк.
В ході прес-конференції заступник міського голови поінформував присутніх про ряд заходів, які проводить міська влада щодо забезпечення життєдіяльності міста.
Зокрема, акцентував увагу на нараді, яка була проведена минулого тижня за участю представників Київської обласної державної адміністрації, служби автомобільних доріг в Київській області та проектних організацій, в ході якої було розглянуто питання щодо реконструкції шляхопроводу по Сквирському шосе, що знаходиться над залізничною магістраллю та прийнятті відповідні рішення. За оцінками фахівців на реконструкцію даного шляхопроводу необхідно близько 25 млн. грн.
На прес-конференції В.Гнатюк також поінформував про реалізацію соціальної угоди, яка була затверджена рішенням 34 сесії міської ради між виконавчим комітетом міської ради та ПІІ ТОВ «Євро Фінанс ЛТД». Так, відповідно до даної соціальної угоди було визначено 10 основних напрямків використання коштів. В цьому році передбачається освоєння 25 млн. грн. із загальної суми. Зокрема, згідно розподілу використання коштів, 3 млн. грн. буде спрямовано на введення в дію в серпні ц.р. І черги загальноосвітньої школи по вул.Зеленій, надання безповоротної фінансової допомоги в сумі 10 млн. грн. КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на здійснення заходів по підготовці до наступного опалювального сезону, запровадження енергозберігаючих технологій, розрахунки за спожиті енергоносії та ін. Станом на 28.07.2008р. згідно соціальної угоди профінансовано по визначених об’єктах 1 млн. 700 тис. грн.
Крім того, передбачається використання коштів, відповідно до соціальної угоди, на ремонт та реконструкцію ряду міських вулиць, облаштування місця для паркування автомобілів біля Критого ринку та ін.
В ході прес-конференції заступник міського голови В.Гнатюк дав відповіді на поставлені питання журналістів, що стосувалися підготовки житлово-комунального господарства в місті до опалювального періоду 2008-2009 р.р. , тарифів на житлово-комунальні послуги, розробки додаткових механізмів щодо погашення заборгованості за спожиті послуги населенням міста, подальшого використання коштів відповідно до соціальної угоди та ін.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_777.html