Заходи з нагоди 63-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
Тема: Різні новини
Дата:12-05-2008 19:00:00


07-09 травня в місті відбувся ряд заходів з нагоди 63-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Зокрема, 08 травня ц.р. відбувся урочистий вечір-концерт з нагоди 63-річниці Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні.
В ході урочистостей міський голова В.Савчук привітав присутніх з Днем Перемоги, наголосив, що міською владою проводиться постійна робота по підтримці ветеранів Великої Вітчизняної війни, поліпшенню їх соціально-побутового захисту.
Так, напередодні свята ветерани одержали одноразову державну допомогу на загальну суму 1 млн. 600 тис. грн., за міською програмою «Турбота» - на суму понад 26 тис грн.
Крім того, в порівняні з 2007 роком в 3 рази збільшились кошти, що виділяються інвалідам та учасникам бойових дій для придбання газових приладів, ремонту житла, надаються продуктові набори та вирішуються інші питання.
В ході урочистостей міський голова вручив ряду ветеранів подяки міської ради та її виконавчого комітету і грошові винагороди.
Того ж дня міський голова В.Савчук зустрівся з ветеранськими активами Білоцерківської міської ради Організації ветеранів України (голова - В.Волощенко), Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об`єднання ветеранів (голова- М.Бондаренко), ветеранами Великої Вітчизняної війни, привітав присутніх зі святом та вручив цінні подарунки.
Присутні ветерани також отримали вітання від керуючого Білоцерківською філією Приват-банку І.Крилова, вихованців міської музичної школи №2, стипендіатів міського голови шкіл мистецтв. 08 травня ц.р. також відбулося покладання квітів до пам`ятних знаків Великої Вітчизняної війни.
8 рамках святкування Дня Перемоги, за дорученням міського голови В.Савчука секретар міської ради С.Смолякова зустрілася з ветеранами Великої Вітчизняної війни-ветеранами спорту та вручила їм вітальні листівки та матеріальну допомогу.
Цього ж дня відбулося відкриття виставки картин міських художників - ветеранів війни та праці «Пам`яті вірні».
09 травня в місті в рамках відзначення Дня Перемоги відбулася святкова хода до Меморіалу Слави, мітинг та покладання квітів до Вічного Вогню.
В ході мітингу присутніх привітали зі святом міський голова В.Савчук, Надзвичайний і Повноважений Посол Словацької Республіки в Україні У.Руснак, заступник Посла Чеської Республіки в Україні В.Раумбоусек, командир 72-ї окремої механізованої бригади, полковник А.Грищенко, голова Білоцерківської райдержадмініс грації Р.Плугатор.
По закінченні мітингу та покладання квітів відбувся молебень по загиблих воїнах в роки Великої Вітчизняної війни, в якому взяв участь архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан.
В святкових заходах взяли участь секретар міської ради С.Смолякова, заступники міського голови, депутати і члени виконавчого комітету міської ради та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_751.html