Засідання клубу ветеранів війни та праці
Тема: Різні новини
Дата:12-05-2008 19:00:00


07 травня з нагоди 63-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні за сприяння міської організації Партії регіонів відбулося урочисте засідання клубу ветеранів війни та праці «Землянка».
В ході заходу присутніх зі святом Перемоги привітав народний депутат України В.Бондик (фракція Партії регіонів), зазначив, що незабутній подвиг, який здійснили колишні воїни, є прикладом відваги, мужності та патріотизму для нинішнього покоління і вручив ряду ветеранів вітання від лідера Партії регіонів В.Януковича та цінні подарунки. Присутні також отримали вітання від голови міської організації Партії регіонів, депутата міської ради В.Гламазди, який наголосив на роботі, яку проводить фракція «Біла Церква - регіональна» в міській раді, що спрямована на забезпечення розвитку життєдіяльності міста і соціальний захист пільгових категорій населення та інше. В.Гламазда вручив грамоту від міської організації Партії регіонів Заслуженому працівнику культури України, члену президії Українського фонду культури, лауреату Міжнародної премії ім. Вінниченка, лауреату міської літературно-мистецької премії ім. Нечуя- Левицького А.Кульчицькому з нагоди його 70-річного ювілею.
В ході заходу присутні ветерани та гості мали змогу познайомитись із творчим доробком поета, композитора, музиканта А.Кульчицького, прослухати вірші та пісні у виконанні автора.
В заході взяли участь депутат Білоцерківської міської ради О.Подільський (фракція «Біла Церква -регіональна»), кандидат історичних наук, доцент, завідуючий кафедрою економічної теорії та історії Білоцерківського національного аграрного університету Б.Кашкін, голова міської ради Організації ветеранів України В.Волощенко, голова Українського товариства російської культури «Русь» м. Біла Церква Т.Шарова, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадськості та міських ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_750.html