Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
Тема: Міськвиконком
Дата:10-04-2008 19:00:00


Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про плату за землю”, „Про оренду землі”, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту наступного регуляторного акту: «Про орендну плату за землю в місті Біла Церква».

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акту можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному WEB-сайті м. Біла Церква: http://www.bilatserkva.info та у відділі з питань землекористування Білоцерківської міської ради.
Зауваження та пропозиції приймаються в друкованому вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту в друкованому та електронному вигляді щоденно з 9-00 до 18-00, крім суботи та неділі на адресу: 09117 м. Біла Церква вул. Шолом Алейхема, 1, відділ з питань землекористування Білоцерківської міської ради, тел. 5-31-41.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_746.html