В прямому ефірі - міський голова
Тема: Міськвиконком
Дата:07-04-2008 19:00:00


27 березня відбулася традиційна зустріч міського голови В.П.Савчука з жителями Білої Церкви в «прямому ефірі» на ТРК «Крокус-1».
Під час зустрічі міський голова поінформував про основні питання, що були розглянуті під час засідання 31 сесії міської ради, яка відбулася цього ж дня. Зокрема, акцентував увагу на роботі депутатського корпусу щодо детального вивчення питань, пов`язаних із використанням земельних ділянок та на виваженості рішень, що були прийняті в рамках чинного законодавства, по використанню даних земельних ділянок. Василь Петрович зупинився на проблемі, яка існує в місті щодо тарифів на житлово-комунальні послуги, які були затверджені виконавчим комітетом міської ради 13.11.2007 р. Наголосив, що ряд міських організацій політичних партій та громадських об`єднань періодично ініціюють проведення мітингів проти прийнятих тарифів, оприлюднюючи недостовірну інформацію щодо незаконності їх підняття.
Міський голова навів ряд аргументів щодо економічної обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги. Зазначив, що при опрацюванні даного рішення відновними службами міської ради було враховане чинне законодавство. Крім того, з метою підтримки малозахищених білоцерківців, в міському бюджеті було передбачено 1 млн. грн. для надання субсидій. Станом на 27.03.2008 р. за отриманням субсидій звернулись лише 780 жителів міста, яким були зроблені нарахування на суму 29 тис. грн. Це означає, що платоспроможність білоцерківців зросла.
За цей рік повністю розрахувались за спожиті послуги 85% населення, що свідчить про розуміння білоцерківцями необхідності приведення тарифів до економічно обгрунтованих.
Під час «прямого ефіру» міський голова В.П.Савчук поінформував білоцерківців про роботу міської влади по вирішенню питання щодо будівництва електросталепрокатного заводу в місті. Так, було проведено спільне засідання президії та виконавчого комітету міської ради за участю ряду депутатів Київської обласної ради та представників ТОВ ПІІ «Євро Фінанс ЛТД». Метою засідання було ознайомлення з нормативно-правовою базою можливого будівництва даного підприємства та отримання відповідей від інвесторів на дане питання.
На засіданні члени президії та виконавчого комітету міської ради прийняли рішення звернутися до Київської обласної державної адміністрації щодо впорядкування меж міста та району, до Кабінету Міністрів України про створення державної експертної комісії з вивчення проблемних питань, пов`язаних із будівництвом даного заводу.

Ухвалили рішення про підписання меморандуму з ТОВ ПІІ «Євро Фінанс ЛТД» щодо призупинення будь-яких дій по проведенню будівельних робіт до оприлюднення висновків державної експертної комісії. З метою врахування думки жителів Білої Церкви щодо можливого будівництва підприємства вирішили провести загальноміський референдум.
В ході «прямого ефіру» міський голова В.П.Савчук дав відповіді на питання білоцерківців. що стосувались благоустрою міста, розвитку комунального транспорту, перевезення пільгових категорій населення Білої Церкви міським автотранспортом, подачі до житлового фонду міста теплопостачання та гарячої води, ремонту під`їздів і ліфтів та ін. Окремі питання взяті міським головою на особистий контроль.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_741.html