31 сесія міської ради V скликання
Тема: Міська рада
Дата:07-04-2008 19:00:00


27 березня відбулося засідання 31-ї сесії міської ради V скликання, яке вів міський голова В.П.Савчук.
Перед початком сесійного засідання депутатам міської ради було повідомлено, що згідно законодавства України та регламенту Білоцерківської міської ради припиняє діяльність депутатська група «Єдність», до складу якої входило 5 депутатів міської ради.
В ході засідання була взята до відома інформація голови територіальної виборчої комісії О.Галабурди щодо змін в складі депутатського корпусу міської ради. Зокрема, на засіданні було визнано депутатські повноваження депутата Білоцерківської міської ради А.Сушка, обраного за списками міської організації партії «Віче», замість В.Гнатюка, який працює заступником міського голови.
На засіданні були внесені зміни в рішення першої сесії міської ради V скликання від 11.04.2006 р. № 3 «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій». Затверджений звіт начальника фінансового управління міської ради про виконання бюджету м.Біла Церква за 2007 рік та внесені зміни до рішення міської ради від 16.01.2008 р. №609-29- V «Про бюджет міста на 2008 рік», пов`язані із перерозподілом бюджетних призначень.

В ході засідання депутатами міської ради було прийняте рішення взяти до відома звіт міського голови про виконання Програми забезпечення житлом мешканців міста. Затверджені Програми енергоефективності та енергозбереження міста Біла Церква на 2008-2010 роки, реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста на 2008-2011 роки, розвитку міської системи освіти на 2008-2012 роки, правової освіти населення Білої Церкви на 2008-2012 роки. Також було затверджено Положення про Білоцерківську міську премію за заслуги в галузі освіти.
Депутати міської ради затвердили звіт начальника управління комунальної власності міської ради про хід приватизації та надходження коштів від приватизації за 2007 рік та прийняли рішення про надання пільг за орендну плату ряду підприємств, міських організацій політичних партій та інших організацій і установ.
На сесійному засіданні було підтримано рішення про створення комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква» та затверджено положення про дану установу.
В ході засідання було схвалено ескізний проект «Організація рекреаційної зони вздовж лівого берега річки Рось, в межах від огорожі дендропарку "Олександрія» до моста в районі краєзнавчого музею в м. Біла Церква Київської області".
Затверджено порядок і нормативи відрахування комунальними унітарними підприємствами та їх об`єднаннями до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності.
Депутатами міської ради було прийняте рішення про затвердження Договору про встановлення партнерських відносин між містом Подольськом (Російська Федерація) та містом Біла Церква (Україна) і Угоди про партнерську співпрацю між містом Тарнов (Польща) та містом Біла Церква (Україна).
В ході сесійного засідання також було затверджено статути і положення ряду міських комунальних підприємств, розглянуто ряд земельних, майнових та інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.

Депутати міської ради прийняли рішення звернутися до народного депутата України К.Жеваго, голови Київської обласної ради В.Майбоженка, голови Київської обласної державної адміністрації В.Ульянченко, голови правління-генерального директора ВАТ «Росава» Р.Науменка та інших з приводу структурних змін у ВАТ «Росава», які проявляються в масовому скороченні культосвітніх працівників ПК ВАТ «Росава» та ліквідації спортивного клубу «Рось» та ДЮСШ «Росава».
Також було підтримано рішення про звернення до голови Київської обласної ради В.Майбоженка та голови Київської обласної державної адміністрації В.Ульянченко щодо впорядкування меж міста. А саме, передачі земельної ділянки, яка згідно рішення Київської обласної ради IV скликання від 27.10.2005 р. №312-26- IV «Про висновки Київської обласної ради щодо погодження місця розташування об`єктів та вилучення і надання у користування земельних ділянок юридичним та фізичним особам» була погоджена під місце розташування металургійного заводу ТОВ «Євро Фінас ЛТД» до меж міста Біла Церва, оскільки фактично ця земельна ділянка знаходиться на території Білої Церкви, хоча формально вважається за межами населеного пункту.
В ході засідання депутати міської ради взяли до відома депутатські звернення В.В.Косоротова та А.О.Клочка.
В обговоренні питань взяли участь секретар міської ради - С.П.Смолякова, депутати міської ради - М.В.Бондаренко, В.Л.Козачков, І.В.Щериця, Ю.В.Присяжнюк, О.С.Бура, С.Г.Беркут, В.І.Єрмоліна, І.С.Кошель, М.П.Роман, В.В.Малюк, Ю.Ф.Петрик, О.О.Терехова (фракція БЮТ), В.М.Гламазда, О.С.Ліневич, В.І.Часновський, В.М.Ткаченко (фракція «Біла Церква - регіональна»), А.О.Клочко, В.А.Маршалок, Б.П.Якимчук, М.Г.Ільченко, (фракція «Наша Україна»), В.М.Яринко, А.К.Савва, В.В.Косоротов (фракція СПУ), заступник міського голови В.В.Гнатюк та ін.
В роботі сесії взяли участь депутат Київської обласної ради К. О.Єфименко (фракція БЮТ), члени виконавчого комітету міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, представники міських ЗМІ. На засіданні були присутні представники громадськості та міських ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_740.html