Засідання виконкому міської ради
Тема: Міська рада
Дата:06-04-2008 19:00:00


25 березня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, яке вів міський голова В.П.Савчук.
В ході засідання були прийняті рішення про проведення заходів до Дня довкілля, заселення квартир, зміну договорів, найму житлових приміщень та переоформлення особових рахунків, взяття громадян на квартирний облік і зняття з квартирного обліку. Взяті до відома інформації начальника кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування міської ради про стан кадрової роботи у виконавчих органах Білоцерківської міської ради і начальника операційного відділу Білоцерківського відділення ВАТ «Державний Ощадний банк України» щодо забезпечення безперебійної реєстрації та виплати знецінених заощаджень громадян України.
На засіданні виконавчого комітету були внесені зміни до рішення виконавчого комітету №33 від 12 лютого 2008 року «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в березні-травні 2008 року», надані дозволи на розміщення об`єктів зовнішньої реклами на території м.Біла Церква, прийняті рішення про проведення конкурсу щодо визначення перевізників на міських автобусних маршрутах №13, 14, 21, 22 та ін.
На засіданні було затверджено Положення про міську літературно-мистецьку премію ім. І.С.Нечуя-Левицького в новій редакції та прийнято рішення про присвоєння звання лауреата даної премії І.Лагіді - за активну виставкову та громадську діяльність, популяризацію образотворчого мистецтва та В.Шарову (посмертно) - за вінок сонетів "В начале было слово".
Членами виконавчого комітету міської ради була взята до відома інформація заступника міського голови С.П.Якимчука щодо ходу виконання рішення 26 сесії Білоцерківської міської ради IV скликання від 05.08.2005 р. №313 «Про створення в місті сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями» та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_735.html