Засідання президії міської ради Організації ветеранів України
Тема: Міська рада
Дата:06-04-2008 19:00:00


21 березня відбулося засідання президії міської ради Організації ветеранів України (голова - В.Д.Волощенко), в якому взяв участь міський голова В.П.Савчук.
В ході засідання міський голова ознайомив присутніх із проектом заходів, що розроблений міською владою щодо відзначення в місті 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Зокрема, наголосив на проведенні реконструкції Парку Слави, де буде відновлена та доповнена стелла з іменами воїнів, що загинули при визволенні Білої Церкви, проведена робота по благоустрою території. До належного стану будуть приведені пам`ятний знак «Танк», пам`ятник льотчикам в мікрорайоні Гайок та інші.
Учасникам бойових дій у Великій Вітчизняній війні будуть встановлені газові лічильники, плити. Надаватиметься матеріальна допомога для медикаментозного забезпечення тяжко хворих ветеранів, проводитиметься безкоштовне зубопротезування, надаватимуться продуктові набори та ін.
Міський голова акцентував увагу на необхідності проведення зустрічей ветеранів Великої Вітчизняної війни із учнями міських загальноосвітніх шкіл, виховання у підростаючого покоління поваги до людей старшого віку, залучення учнів до надання ветеранам необхідної допомоги та підтримки.
В ході зустрічі міський голова В.П.Савчук дав відповіді на поставлені питання присутніх, взяв на особистий контроль всі пропозиції та зауваження щодо відзначення річниці Перемоги, соціального захисту населення та ін.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_731.html