15-а виставка-конкурс Краса руками молодих
Тема: Новини культури
Дата:06-04-2008 19:00:00


20 березня в Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулося відкриття традиційної 15-ї виставки-конкурсу робіт молодих майстрів традиційного декоративно-ужиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих». Метою виставки е популяризація українського народного художнього мистецтва, привернення уваги широкого кола молоді до можливості продовження багатьох народних традицій художнього мистецтва України, збереження традицій і розвитку народних національних промислів, активного використання художнього мистецтва у вирішенні завдань естетичного виховання молодого покоління та виявлення молодих майстрів.
На виставці було представлено понад 200 робіт 185-ти учнів, студентів, вихованців гуртків, студій, творчих об`єднань. образотворчого мистецтва, декоративно-прикладного мистецтва загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів, шкіл мистецтв, а також окремих майстрів міста віком від 11 до 35 років. Серед представлених робіт - витвори вишивки, бісероплетіння, розпису, гончарства, кераміки, скла, мозаїки, колажу, вітражу та ін.
Відкрив виставку-конкурс начальник відділу у справах сім`ї та молоді міської ради О.Д.Литвинук, який вручив 25 переможцям дипломи та подяки відділу.
В заході взяли участь представники громадськості, учні загальноосвітніх шкіл міста та ін.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_729.html