Нарада з питань благоустрою
Тема: Різні новини
Дата:06-04-2008 19:00:00


19 березня відбулася нарада із керівниками підприємств, установ та організацій міста з питань благоустрою, яку вів міський голова В.П.Савчук.
В ході наради міський голова повідомив, що згідно рішення виконавчого комітету міської ради в місті розпочато весняний двомісячник санітарної очистки та благоустрою, який триватиме з 17 березня по ЗО травня 2008 року. Також визначено день загальноміської толоки - 19 квітня ц. р. та встановлено єдиний санітарний день міста- четвер кожного тижня.
Міський голова поінформував про роботу, що вже проводиться та заплановані на поточний рік заходи з благоустрою міських територій, ремонту доріг Білої Церкви, облаштуванню тротуарів центральних вулиць міста плиткою та ін.
Міський голова В.П.Савчук зобов`язав керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності взяти активну участь в заходах щодо благоустрою міста.
В нараді взяв участь заступник міського голови В.В.Гнатюк, який ознайомив присутніх із складом штабу благоустрою міста, заходами проведення весняного двомісячника санітарної очистки та благоустрою і наголосив на персональній відповідальності керівників підприємств різних форм власності за виконання затверджених заходів та ін. Присутнім також було повідомлено, що міською владою розробляються нові правила благоустрою м. Біла Церква, які будуть винесені на обговорення громади та планується створити при ЖЕКах міста інспекцію з благоустрою.
В ході наради міський голова В.П.Савчук та заступник міського голови В.В.Гнатюк дали відповіді на поставлені питання, а пропозиції та зауваження, які прозвучали взяли на особистий контроль.
В заході взяли участь представники ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_728.html