Звіт бібліотек Централізованої бібліотечної системи міста
Тема: Новини культури
Дата:06-04-2008 19:00:00


18 березня відбувся звіт бібліотек Централізованої бібліотечної системи міста перед читачами та громадськістю Білої Церкви.
В ході заходу взяв участь міський голова В.П.Савчук, який наголосив на важливій ролі функціонування бібліотек, адже вони с запорукою інтелектуального, культурного та духовного розвитку білоцерківців. Міський голова наголосив на підтримці міською владою бібліотечної системи міста. Так, в 2007 році із бюджету розвитку міста було виділено 400 тис. гри. на ремонт бібліотечних приміщень, близько 57 тис. грн. на передплату видань і придбання необхідної літератури та ін. В.П.Савчук запевнив, що і в подальшому міська влада буде підтримувати бібліотеки міста.
На заході директор Централізованої бібліотечної системи П.І.Красножон прозвітував присутнім про роботу бібліотечних закладів в 2007 році. Зокрема, наголосив, що в 13 бібліотеках міста за минулий рік поновився книжковий фонд більш як на 20 тисяч примірників. Послугами бібліотек скористалися понад 52 тисяч жителів Білої Церкви. При Централізованій бібліотечній системі постійно відбуваються конкурси читців-декламаторів, заходи, присвячені історичним подіям, зустрічі білоцерківпів із письменниками. Також діють безкоштовний інтернет-центр, сектор краєзнавчо-інформаційної роботи, 1 1 клубів за інтересами, надаються юридично-правові послуги та ін. П.І.Красножон наголосив на тісній співпраці Централізованої бібліотечної системи із виконавчим комітетом міської ради та депутатським корпусом щодо поліпшення функціонування бібліотек міста.
В ході заходу ряд білоцерківців отримали грамоти та подяки Централізованої бібліотечної системи за перемогу в читацьких конкурсах.
В заході взяли участь начальник відділу культури міської ради І.А.Михальченко, члени Національної спілки письменників України - почесний громадянин м. Біла Церква, лауреат ряду літературно-мистецьких премій України, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Білоцерківського національного аграрного університету А.Д.Гудима. голова Київської обласної та Білоцерківської міської письменницьких організацій, лауреат ряду літературно-мистецьких премій А.І.Гай. голова міської ради Організації ветеранів України В.Д.Волощенко, представники громадськості, міських ЗМІ та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_724.html