День Пенсійного фонду України
Тема: Різні новини
Дата:06-04-2008 19:00:00


18 березня відбувся День Пенсійного фонду України в м. Біла Церква.
В рамках заходу відбулися зустрічі керівників управлінь Пенсійного фонду України в Київській області та в м. Біла Церква із представниками підприємств та організацій різних форм власності, структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та ін.
В ході зустрічей присутніх було ознайомлено із загальним станом пенсійного забезпечення в Київській області та в м. Біла Церква, головними завданнями управлінь Пенсійного фонду України в Київській області та в Білій Церкві, поінформовано про зміни в пенсійному законодавстві України, згідно яких відбуваються перерахунки пенсійних виплат та повідомлено про подальші плани.
На зустрічах присутні мали змогу висловити пропозиції і зауваження щодо роботи управління Пенсійного фонду України в м. Біла Церва та отримати відповіді на поставлені питання.
Кращі платники страхових внесень до Пенсійного фонду в м. Біла Церква були нагороджені Почесними грамотами Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області.
В заходах взяли участь заступник міського голови С.П.Якимчук, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області М.П.Павелко, заступники начальника Головного управління - начальник управління надходження доходів Пенсійного фонду України в Київській області С.В.Дяченко, начальник управління пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України в Київській області І.В. Ковпашко, начальник управління Пенсійного фонду України в м. Біла Церква В.І.Дебольська, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Л.О.Похила, представники міських ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_723.html