Урочистості з нагоди Дня працівників ЖКГ
Тема: Різні новини
Дата:18-03-2008 20:00:00


14 березня відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Вітаючи присутніх зі святом, міський голова В.Савчук відмітив важливу роль працівників даної галузі у житті міста, адже завдяки їхній щоденній праці та високому професіоналізму забезпечується життєдіяльність Білої Церкви, створюються належні побутові умови для її жителів. Особливі слова вдячності міський голова висловив ветеранам сфери житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, які протягом багатьох років працювали і працюють задля розвитку міста.
Міський голова, з нагоди свята вручив кращим працівникам сфери нагрудний знак «За заслуги перед містом», Почесні грамоти, грамоти та подяки.
Ряд працівників також було нагороджено Почесними грамотами Міністерства житлово-комунального господарства, Київської обласної ради, грамотами головного управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації та ін.
В заході взяли участь заступники міського голови В.Гнатюк, А.Магдич, начальник житлово-комунального господарства міської ради В.Ілляшенко, начальники відділів та служб міської ради, представники громадськості та міських ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_720.html