Прес-конференція для представників місцевих змі
Тема: Міська рада
Дата:18-03-2008 20:00:00


14 березня відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяв участь голова Фонду сприяння самоорганізації населення, завідуючий кафедрою управління і соціальних технологій Академії управління інформаційних технологій «АРІУ» С.Могильний.
В ході прес-конференції присутнім було повідомлено, що згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради № 156 від 26.10.2006р. «Про затвердження міських заходів по впровадженню системи управління якістю ІSО 9001 у Білоцерківській міській раді та її виконавчому комітеті» та розпорядженням міського голови № 16 Р від 05.02.2008р. «Про впровадження системи управління якістю на муніципальні послуги у виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради» у виконавчому комітеті міської ради відбувається впровадження системи управління якістю на надання муніципальних послуг. Основним завданням даної системи є проведення міжнародного аудиту муніципальних послуг місцевої влади для сертифікації за стандартом ІSО 9001:2000. Згідно цієї системи були затверджені заходи та визначені завдання у сфері якості.

Так, основними із завдань є – розробка реєстру документації системи управління якістю у виконавчому комітеті міської ради, вивчення рівня задоволеності громадян якістю надання муніципальних послуг, організація роботи Центру надання муніципальних послуг, відновлення роботи комітетів мікрорайонів для ефективності вирішення проблем громадян та ін. Для цього у виконкомі міської ради було розроблено методику впровадження системи управління якістю на муніципальні послуги, організовано навчання працівників структурних підрозділів міської ради та ін.
С.Могильний поінформував присутніх про хід впровадження системи управління якістю у виконавчому комітеті міської ради та дав відповіді на поставлені питання журналістів.
В прес-конференції взяла участь керуюча справами виконкому міської ради Л.Похила.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_719.html