Умови проведення конкурсу на перевезення пасажирів
Тема: Різні новини
Дата:18-03-2008 20:00:00


06 березня відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Умови проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування», яке вів заступник міського голови А. Магдич.
В засіданні взяли участь керівники профільних управлінь та відділів міської ради, представник відділу ДАІ по обслуговуванню м. Біла Церква, керівники міських підприємств-перевізників, голова профспілки працівників сфери підприємництва, голова Київської обласної громадської організації «Громадський комітет Народного контролю», голова міської ради Організації ветеранів України. В ході засідання були заслухані та обговорені пропозиції всіх учасників «круглого столу». Мета спільної праці полягала в створенні рівних умов на ринку пасажирських транспортних послуг для претендентів, які планують брати участь у конкурсі на перевезення пасажирів в місті Біла Церква.
Учасники засідання прийшли до єдиної думки – на міських автобусних маршрутах повинні працювати перевізники, які спроможні забезпечувати безпечні та комфортні умови для пасажирів.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_715.html