Прес-конференція для представників міських змі
Тема: Міськвиконком
Дата:18-03-2008 20:00:00


03 березня відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку вела в.о. міського голови С.Смолякова.
В ході прес-конференції С.Смолякова поінформувала присутніх про основні напрямки роботи міської влади щодо забезпечення життєдіяльності міста.
Зокрема, в місті була проведена перевірка підприємств різних форм власності по виявленню заборгованості з виплат заробітної плати працівникам. Під час перевірки було виявлено, що рівень заборгованості знизився, а середня заробітна плата, в порівнянні з минулим роком, зросла в 2 рази і становить близько 1500 грн.
В.о. міського голови С.Смолякова повідомила про хід будівництва школи по вул. Зеленій, на яке було виділено ще 2 млн. грн. з міського бюджету. Завершення будівництва школи та введення її в експлуатацію планується на початок нового навчального року.
На прес-конференції С.Смолякова також поінформувала про роботу міської влади щодо забезпечення міста лімітами газу, формування в мікрорайонах міста громадських комітетів та ін.
В ході прес-конференції в.о. міського голови С.Смолякова дала відповіді на поставлені питання журналістів.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_713.html