Зустріч з представниками науково-технічного центру Біомаса
Тема: Різні новини
Дата:04-03-2008 20:00:00


29 лютого відбулася зустріч депутатів міської ради із представниками науково-технічного центру «Біомаса», на якій було обговорено питання підписання договору видобутку біогазу.
В ході зустрічі в.о. міського голови С.Смолякова повідомила присутнім, що в 2007 році в місті відбувся конкурс стосовно санації діючого міського сміттєзвалища та будівництва сміттєпереробного заводу. Даний конкурс виграли Центр науково-інженерного прогресу «ЦНІП» (м. Біла Церква») та корпорація «Укрвторресурси» (м. Київ).
В той же час із роботою, яку будуть проводить дані підприємства планується видобуток біогазу, що природнім шляхом утворюється на сміттєзвалищі.
Установкою необхідного обладнання та видобутку біогазу буде займатись корпорація «Шімідзу» (Японія), розробку проекту проводитиме науково-технічний центр «Біомаса», фінансування здійснюватиме - ПП «Дриґало».
В зустрічі взяли участь старший науковий співробітник інституту технічної теплофізики ПАНУ, заступник директора науково-технічного центру «Біомаса» Ю.Матвєєв, директор ПП «Дриґало» Л.Дриґало, які поінформували, що у раді втілення даного проекту крім використання біогазу, як енергоносія в місті вирішиться проблема із санацією сміттєзвалища та значно знизяться викиди парникових газів у повітря та ін.
В заході взяли участь начальники ряду управлінь та відділів міської ради, голова правління ВАТ «КАТП-1028» А.Дикий, представники міських ЗМІ та ін.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_711.html