Нарада з начальниками ЖЕКів
Тема: Різні новини
Дата:04-03-2008 20:00:00


26 лютого в місті була проведена нарада з начальниками ЖЕКів по підведенню підсумків роботи за 2007 рік та січень 2008 року.
В ході наради було проаналізовано стан роботи ЖЕКів за звітний період щодо ремонту житлових будинків, поточного ремонту дахів, будинкових мереж, прибирання під`їздів, прибудинкових територій, розглянуті питання матеріально-технічного та кадрового забезпечення роботи даних установ та ін.
Заступник міського голови В.Гнатюк зупинився на питаннях розрахунків населення за отримані послуги, перспективах розвитку галузі житлово-комунального господарства міста.
Заступник міського голови С.Якимчук акцентував увагу керівництва ЖЕКів на необхідності підвищення заробітної плати працівникам сфери житлово-комунального господарства, звернув увагу на покращенні надання послуг населенню міста ЖЕКами.
Присутні обговорили питання фінансового стану ЖЕКів міста, визначили пріоритетні напрямки щодо благоустрою та санітарної очистки міста В заході взяли участь начальник управління житлово-комунального господарства міської ради В.Ілляшенко, представники міських ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_709.html