Засідання виконавчого комітету міської ради
Тема: Міська рада
Дата:04-03-2008 20:00:00


26 лютого відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, яке вела в.о. міського голови С.Смолякова.
В ході засідання була взята до відома інформація начальника управління охорони здоров`я міської ради про стан розгляду звернень громадян за 2007 рік. Так, за звітний період до управління охорони здоров`я надійшло 129 письмових звернень та заяв від різних державних і міських установ та організацій. В заявах та зверненнях піднімались питання щодо медикаментозного забезпечення постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та хворих, що перебувають на стаціонарному лікуванні, санітарно-курортного лікування, протезування зубів і забезпечення слуховими апаратами та інше.

Крім того в 2007 році на особистий прийом до начальника управління охорони здоров`я міської ради звернулося 121 особа, яким були надані необхідні роз`яснення або допомога у вирішенні питань, що піднімалися.
В ході засідання виконавчого комітету міської ради були прийняті рішення про призначення та надання житлової субсидії окремим категоріям громадян, про проведення весняного двомісячника санітарної очистки та благоустрою міста, який триватиме з 17 березня по 30 травня ц.р.
На засіданні було підтримано рішення про затвердження Політики якості виконавчого комітету міської ради. Впровадження даного рішення відбуватимуться з метою ефективного управління, впорядкування процесів, які мають вплив на функціонування виконавчого комітету та інше відповідно до вимог державного стандарту України 1309001:2001. Членами виконавчого комітету міської ради була взята до відома інформація завідуючого сектором адмінпослуг відділу розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки міської ради щодо видачі документів дозвільного характеру суб`єктам господарювання в 2007 році та затверджені заходи реалізації вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».
В ході засідання виконавчого комітету міської ради було розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_708.html