Вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії
Тема: Новини культури
Дата:27-02-2008 20:00:00


21 лютого відбулися урочистості з нагоди вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського.
В 2007 році її лауреатами стали - керівник зразкового ансамблю «Співограй» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» О.Гаврилюк - за професійну майстерність, високі творчі досягнення та вагомий внесок у розвиток вокального мистецтва, активну громадську діяльність і художник-графік, старший науковий співробітник Білоцерківського краєзнавчого музею О.Курило - за професійну майстерність, високі творчі здобутки, значний внесок у графічне оформлення книг літераторів Білоцерківщини та Київської області. Привітала лауреатів зі значною подією в житті та вручила їм премії в.о. міського голови С.Смолякова.
v Протягом 15 років лауреатами премії стали 35 молодих митців та творчих колективів міста.
v В заході взяли участь начальник відділу у справах сім`ї та молоді міської ради О.Литвинчук, голова комісії по присудженню міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновськго, Заслужений працівник культури України, член президії Українського фонду культури А.Кульчицький, член ради та президії Національної спілки письменників України, голова Білоцерківської міської та Київської обласної письменницьких організацій, лауреат ряду літературно-мистецьких премій А.Гай, представники творчої інтелігенції, учні начальних закладів міста та ін.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_704.html