Прес-конференція для представників міських змі
Тема: Міськвиконком
Дата:27-02-2008 20:00:00


18 лютого відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку вела в.о. міського голови С.Смолякова. В ході прес-конференції також взяв участь в.о. начальника КП «Білоцерківтепломережа» В.Безукладніков.
На прес-конференції С.Смолякова та В. Безукладніков поінформували присутніх про ситуацію, яка склалася у місті із розрахунками населення за спожиті послуги теплопостачання. Так, станом на 01 лютого ц.р. заборгованість споживачів за послуги опалення та гарячого водопостачання перед КП «Білоцерківтепломережа» складає 28,4 млн. грн. Для стабільної роботи КП «Білоцерківтепломережа» має щомісячно сплачувати кошти енергопостачальним компаніям за газ та електроенергію, які необхідні для виробництва теплоносіїв. У зв`язку із заборгованістю, дане підприємство немає можливості вчасно розраховуватись за спожиті енергоносії та зробити передоплату на їх подальше отримання.
В.о. міського голови С.Смолякова та в.о. начальника КП «Білоцерківтепломережа» В.Безукладніков звернулись до населення міста із проханням розрахуватись за спожиті послуги та вчасно сплачувати поточні нарахування.

В ході прес-конференції присутні дали відповіді на поставлені питання журналістів.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_701.html