Про створення державного реєстру виборців
Тема: Міська рада
Дата:20-02-2008 20:00:00


1 жовтня 2007 року набув чинності Закон України „ Про Державний реєстр виборців „.Цей закон визначає правові та організаційні засади створення і ведення єдиного Державного реєстру виборців.

Рішенням звітної сесії Білоцерківської міської ради від 22 серпня 2007 року №453 у структурі міської ради створений відділ Державного реєстру виборців.

Відповідно до закону „ Про Державний реєстр виборців „ кожен виборець, що зареєстрований на території Білої Церкви має право звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення)до реєстру себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе та інших осіб.

Якщо під час проведення 30 вересня 2007 року позачергових виборів народних депутатів України Вами було виявлено неправомірне включення (невключення) до списків виборців себе чи інших осіб, або недостовірні відомості щодо себе та інших осіб, Ви маєте право звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому міської ради (вул. Павліченко,14А, тел. 5-30-69) з мотивованою заявою та документами, що підтверджують факти, викладені у заяві.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_700.html