Про тарифи на житлово-комунальні послуги
Тема: Міська рада
Дата:14-02-2008 20:00:00


Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 505 від 13.11.2007р. "Про тарифи на житлово-комунальні послуги"

Розглянувши клопотання КП "Білоцерківтепломережа", з метою забезпечення функціонування підприємств, що надають житлово-комунальні послуги на умовах самофінансування, досягнення рівня економічно-обгрунтованих витрат на їх виробництво, на виконання ст.ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки», відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Викласти Додаток 1а до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 505 від 13.11.2007р. в новій редакції (додається).
2. Відділу інформаційних ресурсів та зв`язків з громадськістю оприлюднити дане рішення та розмістити на офіційному WEB-сайті міста. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Магдича А.А.

Міський голова В.П. Савчук

Завантажити додатки до рішення Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_693.html