16-а річниця Збройних Сил України
Тема: Різні новини
Дата:11-12-2007 20:00:00


06 грудня в місті відбулися урочистості з нагоди 16-ї річниці Збройних Сил України.
Вітаючи присутніх ветеранів та військовослужбовців Білоцерківського гарнізону міський голова В. Савчук відзначив внесок міста в становлення і розвиток Збройних Сил України, наголосив, що міська влада і командування Білоцерківського гарнізону завжди співпрацюють у вирішенні проблем життєдіяльності міста та нагородив двох військовослужбовців нагрудними знаками "Відзнака міського голови".
Із професійним святом військовослужбовців також привітали, командир 72-ї окремої механізованої бригади, полковник А. Грищенко, начальник Білоцерківського міжрайонного відділу управління СБУ в Київській області Ю. Гутевич, голова міської ради Організації ветеранів України В.Волощенко, голова Білоцерківської райдержадміністрації Р. Плугатор та ін.
В ході заходу ряд військовослужбовців отримали медалі "За сумлінну службу в Збройних Силах України", нагрудні знаки Генерального штабу Збройних Сил України та ін. Також представникам частин Білоцерківського гарнізону були передані цінні подарунки від ряду підприємств міста.
В заході взяли участь заступник міського голови М. Антонюк, представники громадськості та місцевих ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_676.html