Засідання позачергової 25-ї сесії міської ради V скликання
Тема: Міська рада
Дата:11-12-2007 20:00:00


04 грудня відбулося засідання позачергової 25-ї сесії міської ради V скликання, яке вів міський голова В. Савчук. На початку сесії була заслухана інформація голови територіальної виборчої комісії О. Галабурди щодо змін в складі депутатського корпусу міської ради. Зокрема, було припинено повноваження депутата міської ради (фракція "Наша Україна") С. Якимчука, який працює заступником міського голови, є членом виконавчого комітету міської ради.
На засіданні було визнано повноваження депутата Т. Кучерук, обраної за списками міської організації Партії регіонів, яка буде працювати в комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв`язку, замість Л. Похили, яка склала депутатські повноваження у зв`язку із затвердженням її керуючою справами виконавчого комітету міської ради та членом виконкому міської ради.
В ході засідання було прийнято рішення про обрання ряду нових голів постійних депутатських комісій та внесені зміни до рішення 1 сесії міської ради V скликання від 11.04.2006р. № 3 "Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій".
На засіданні були внесені зміни до рішення міської ради від 29.12.2006 р. № 223-10- V "Про бюджет міста на 2007 рік", пов`язані із змінами в розподілі коштів державного бюджету відповідно до рішення сесії Київської обласної ради.
Також в ході сесійного засідання було прийнято рішення про відчуження об`єкту комунальної власності, зокрема, проммайданчика за адресою - вул. Храпачанська, 70а. Кошти, що надійдуть від продажу даного об`єкту будуть спрямовані на погашення заборгованості КП "Білоцерківтепломережа" за енергоносії.
В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради — М. Бондаренко, І. Кошель, С. Смолякова, С. Беркут, В. Малюк, 1. Козаченко, О. Кучер (фракція БЮТ), В. Гламазда (фракція "Біла Церква регіональна", депутатська група "За майбутнє Білої Церкви"), В. Маршалок (фракція "Наша Україна", депутатська група "За майбутнє Білої Церкви"), В. Козачков, І. Щериця, М. Замашнюк (фракція БЮТ, депутатські групи "За майбутнє Білої Церкви", "Справедливість"), В. Косоротов, В. Яринко (фракція СПУ, депутатська група "За майбутнє Білої Церкви"), В. Гнатюк (фракція "Віче", депутатська група "За майбутнє Білої Церкви"), заступник міського голови С. Якимчук. В роботі сесії взяли участь члени виконкому міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, представники міських ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_671.html