Зустріч з дітьми, хворими на цукровий діабет та їх батьками
Тема: Різні новини
Дата:11-12-2007 20:00:00


30 листопада відбулася традиційна зустріч міського голови В. Савчука з дітьми, хворими на цукровий діабет та їх батьками.
В ході заходу В. Савчук зазначив, що такі зустрічі є дуже важливими, адже вони дають змогу виявити всі проблемні питання, що існують серед людей даної категорії та заслухати усі пропозиції і зауваження щодо подальшої роботи міської влади по їх вирішенню.
Міський голова наголосив, що головним завданням міської влади в роботі з людьми, хворими на цукровий діабет є забезпечення їх необхідними медикаментами та створення в місті реабілітаційного діабетичного центру.
В ході заходу В Савчук вручив 41-й дитині матеріальну допомогу, а депутат міської ради М. Дашкевич ( фракція "Народний Союз "Наша Україна", депутатська група "За майбутнє Білої Церкви") - солодощі. В заході взяли участь заступник міського голови М. Антонюк, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Л. Похила, начальник управління охорони здоров`я міської ради А. Рогов, начальник управління соціального захисту населення міської ради О. Коробченко. представники міських ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_669.html