Зустріч міського голови В. Савчука з молодіжним активом міста
Тема: Молодь
Дата:11-12-2007 20:00:00


28 листопада відбулась зустріч міського голови В. Савчука з молодіжним активом міста.
В ході заходу міський голова зазначив, що такі зустрічі молодіжного активу з міською владою є традиційними і важливими, адже на них обговорюються стан реалізації державної молодіжної політики в місті, проблеми молоді та шляхи їх вирішення.
В ході зустрічі начальник відділу у справах сім`ї та молоді міської ради О. Литвинчук поінформував, що в місті 35,5% від загальної чисельності населення міста є молоді люди віком від 14 до 35 років. У вищих навчальних закладах за денною формою навчання здобувають професійну освіту близько 9 тис. студентів.
Останнім часом суттєво пожвавився молодіжний рух в місті. На сьогодні діє 23 молодіжних та дитячих організацій, координаційна рада з питань молодіжної політики при міськвиконкомі, студентська рада вищих навчальних закладів.
Зростає активність волонтерського руху. Студентською радою проводяться акції з благоустрою міста "Чистий берег". "Це моє місто", впорядковуються місця, пов`язані з пам`яттю про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, проводяться різноманітні заходи до Дня молоді та ін.
Під час зустрічі представники молодіжного активу висловили свої пропозиції щодо подальшої співпраці молоді та міської влади. Звернулись до міського голови із проханням передбачити фінансову підтримку для розвитку молодіжних громадських організацій та вирішити питання по виділенню їм приміщень, для здійснення діяльності передбаченої статутами, з пільговою оплатою за оренду. В ході заходу 8 представників молоді отримали грамоти та подяки виконкому Білоцерківської міської ради за внесок у роботу, що сприяє соціальному становленню та розвитку молоді міста.
Відповідно до розпорядження міського голови від 02.10.2007 р. за № 263 р двадцять кращих студентів з 10 вищих навчальних закладів отримали свідоцтва стипендіатів міського голови.
Ряд активістів були відзначені грамотами та подяками управління у справах сім`ї та молоді Київської обласної державної адміністрації, відділу у справах сім`ї та молоді міської ради. Дипломи та подарунки отримали і переможці в 6 номінаціях міського фотоконкурсу "Чи легко бути молодим?".
В заході взяли участь заступник міського голови М. Антонюк, директор міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Л. Севериненко, представники учнівської і студентської молоді, молодіжних громадських та благодійних організацій, ініціативних груп молоді та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_668.html