Традиційна прес-конференція для представників місцевих ЗМІ
Тема: Міськвиконком
Дата:11-12-2007 20:00:00


26 листопада відбулась традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку вів міський голова В. Савчук.
В ході прес-конференції міський голова ознайомив присутніх із основними завданнями міської влади щодо забезпечення життєдіяльності міста.
Зокрема, В. Савчук зазначив, що протягом поточного року вже освоєно 90% коштів, які надійшли у місто у вигляді субвенція з державного бюджету. До кінця 2007 року планується використати решту суми на капітальний ремонт 3 ліфтів, встановлення 2 світлофорних об`єктів, облаштування зливної каналізації в районі Залізничного селища та ін.
Міський голова В. Савчук зазначив, що всі підрозділи виконавчого комітету міської ради підводять підсумки щодо роботи, яка була проведена по забезпеченню життєдіяльності міста протягом 2007 року. Звіт про проведену роботу буде заслухано в ході пленарного засідання міської ради 20 грудня ц. р.
Крім того, даний звіт буде оприлюднено через місцеві друковані та електронні ЗМІ з метою ознайомлення громади міста із роботою міської влади та отримання пропозицій і зауважень, які будуть враховані під час формування Програми соціальмо-економічного і культурного розвитку міста Біла Церква на 2008 рік.
В ході прес-конференції міський голова дав відповіді на поставлені питання журналістів.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_665.html