Відкриття V Міжнародного турніру з вільної боротьби
Тема: Новини спорту
Дата:11-12-2007 20:00:00


24 листопада в місті відбулося відкриття V Міжнародного турніру з вільної боротьби на призи триразового Олімпійського чемпіона О. Медведя.
В турнірі брали участь 29 команд юніорів та юніорок з України, Росії, Білорусі, Ірану та Великобританії. Виступаючи на відкритті турніру, заступник міського голови М. Антонюк зазначив, що міська влада приділяє значну увагу розвитку спорту в місті, відмітив важливу роль спорту у формуванні здорового способу життя молодого покоління. Вітаючи присутніх зі спортивним святом, триразовий Олімпійський чемпіон з вільної боротьби, віце-президент 1 Національного олімпійського комітету Білорусі О. Медвідь висловив сподівання на поширення і популяризацію даного спорту серед молоді та побажав учасникам змагань спортивних і життєвих досягнень.
В заході взяли участь президент Білоцерківської міської громадської організації "Федерація вільної боротьби" В. Мічурін, майстер спорту міжнародного класу, срібний призер Європи, володар Кубку світу М. Макаренко, генеральний секретар Асоціації спортивної боротьби України Л. Гадайчук, генеральний секретар Національного олімпійського комітету України В. Герасименко, комісар Міжнародної федерації боротьби Я. Педро, старший тренер збірної команди України з вільної боротьби Ж Барсуков, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В. Матвієць представники громадськості міста та місцевих ЗМІ


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_664.html