Чорна сповідь моєї Вітчизни
Тема: Різні новини
Дата:11-12-2007 20:00:00


22 листопада в міському краєзнавчому музеї відбулася Всеукраїнська наукова конференція на тему "Чорна сповідь моєї Вітчизни" до 75-річчя голодомору 1932-1933 р. р. в Україні.
В ході наукової конференції були обговорені питання: "Голод 1921-1923 р. р. на Україні", "Голод. Голодомор. Геноцид. Що було?", "Голодомор 1932-1933 р. р. - одна з найбільших драматичних і маловідомих сторінок історії українського народу" та ін.
В роботі конференції взяли участь заступник начальника управління культури і туризму Київської облдержадміністрації, Заслужений діяч мистецтв України В. Шлапак, заступник міського голови М. Антонюк, голова Білоцерківської райдержадміністрації Р. Плугатор, кандидат історичних наук, доцент, завідуючий кафедрою економічної теорії та історії Білоцерківського державного аграрного університету Б. Кашкін, директор Білоцерківського краєзнавчого музею, кандидат історичних наук, Заслужений працівник культури України Л. Діденко, представники Всеукраїнської асоціації музеїв, громадськості та міських ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_661.html