Засідання президії міської ради та постійних депутатських комісій
Тема: Міська рада
Дата:10-12-2007 20:00:00


20 листопада відбулося засідання президії міської ради та постійних депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку міста і екології та у справах бюджету, фінансів і цін. Вів засідання міський голова В. Савчук.
В ході засідання заступник міського голови Є. Дорош ознайомив присутніх із пропозиціями, поданими управліннями, відділами та іншими підрозділами міської ради для розгляду та включення їх в Програму соціально-економічного і культурного розвитку м. Біла Церква на 2008 рік.
Дані пропозиції включають в себе пріоритетні завдання міської влади щодо розвитку кожної галузі міста та шляхи їх вирішення.
До кінця поточного року та початку 2008 року Програма соціально-економічного та культурного розвитку м. Біла Церква на 2008 рік буде доопрацьована із врахуванням міського і державного бюджетів на 2008 рік та затверджена міською радою.
В ході обговорення пропозицій присутні висловили ряд побажань і зауважень до майбутньої Програми та отримали відповіді на питання, які їх цікавили від керівників управлінь, відділів та служб міської ради. В заході взяли участь керівники ряду структурних підрозділі міської ради, представники міських ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_657.html