Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації
Тема: Міська рада
Дата:10-12-2007 20:00:00


15 листопада відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку вів заступник міського голови С.Якимчук.
В ході прес-конференції С.Якимчук поінформував, що на засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 13 листопада ц.р., було прийнято рішення про введення з 01 січня 2008 року нових, економічно обгрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги. Підвищення тарифів викликано необхідністю забезпечення функціонування підприємств, що надають дані послуги, з метою забезпечення жителів міста якісними послугами.
Заступник міського голови С.Якимчук зазначив, що підняття тарифів на житлово-комунальні послуги планується ввести поетапно. Можливість щодо відшкодування різниці вартості тарифу підприємствам - надавачам послуг із міського бюджету розглядатиметься сесією міської ради.
В ході прес-конференції взяв участь заступник міського голови А.Магдич, який зазначив, що підвищення тарифів є необхідним, враховуючи збільшення цін на енергоносії, ремонтно-будівельні матеріали, витрати, пов`язані із ремонтом зношених комунікацій. підвищенням заробітної плати та ін.
На прес-конференції заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради О.Іванченко повідомив присутнім, що на балансі в управлінні житлово-комунального господарства знаходиться 880 житлових будинків, загальною площею 1 млн.566 кв.м., в яких проживає близько 130 тис. білоцерківців. Нові тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій розраховані індивідуально по кожному виду будинку і коливатимуться від 0,7 грн. до 1, 58 грн. за м.кв.
В ході прес-конференції начальник КП "Білоцерківтепломережа" В.Ведерніков поінформував, що підприємство налічує 66 котелень та обслуговує 150км тепломереж. КП "Білоцерківтепломережа" працює, забезпечуючи необхідні умови для надання послуг, але із врахуванням вищесказаних причин, для якісного надання послуг необхідні обгрунтовані тарифи. Є розмежування для споживачів послуг від централізованого опалення та модульних котелень.
Так, по опаленню від централізованих котелень плата за спожиту теплову енергію складатиме 3,12 грн. за кв.м., за підігрів 1 куб.м. води необхідно сплачувати 12,23 грн., абонентська плата при відсутності лічильника становитиме 0,71 грн., за 1 кв.м.
В.Ведерніков наголосив, що опалювальний сезон в місті було розпочато із затримкою через заборгованість КП "Білоцерківтепломережа" перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий газ. Зараз відбувається погашення боргу згідно затвердженого графіка.
В ході прес-конференції також взяв участь начальник КОКП ВКГ "Київоблводоканал" А. Семеняк, який повідомив, що головним завданням підприємства є забезпечення населення міста якісною водою. З цією метою було проведено ремонтні роботи по заміні зношених комунікацій, вводяться в дію нові водоочисні споруди та ін. Щоб забезпечити якісне надання послуг КОКП ВКГ "Київоблводоканал" згідно затвердженої методики розробив такі економічно обгрунтовані тарифи: за водопостачання населення міста сплачуватиме 1,62 грн. за куб. м., за водовідведення - 2,10 грн. за куб. м.
А. Семеняк наголосив, що заборгованість населення перед підприємством за спожиті послуги в поточному році складає 6 мли. грн. Загальна сума заборгованості за останні 5 років сягає близько 24 млн. грн. і тому необхідно населенню міста вчасно сплачувати за отримані послуги.
В ході пре-конференції присутні дали відповіді на поставлені питання журналістів та закликали білоцерківців вчасно розраховуватись із підприємствами - надавачами комунальних послуг за спожиті послуги.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_654.html