Зустріч із начальником управління охорони здоров`я міської ради
Тема: Новини медицини
Дата:10-12-2007 20:00:00


14 листопада відбулася зустріч активу міських громадських організацій чорнобильського спрямування із начальником управління охорони здоров`я міської ради А. Роговим та керівниками міських лікувальних установ.
В ході заходу заступник міського голови М. Антонюк зазначив, що такі зустрічі завжди проводились і будуть проводитись міською владою, тому що вони дають змогу детально ознайомитись із існуючими проблемами щодо соціального захисту постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та знайти шляхи їх вирішення.
Так, в ході зустрічі були розглянуті питання безкоштовного медичного обслуговування, забезпечення медикаментами, оздоровлення відповідних категорій білоцерківців та ін.
Зокрема, начальник управління охорони здоров`я міської ради А. Рогов поінформував присутніх, що згідно із законодавством категорії населення, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, мають забезпечуватись безкоштовними медикаментами. Тендери щодо закупівлі ліків проводить головне управління охорони здоров`я Київської облдержадміністрації. Надходження ліків у місто відбувається згідно із замовленням управління охорони здоров`я міської ради. А. Рогов зазначив, що управлінням вже отримано ліки на суму більше 1млн. грн. До кінця поточного року планується надходження медикаментів на загальну суму 3 млн. 200 тис. грн.
А. Рогов наголосив на необхідності звернень відповідних категорій білоцерківців до лікарів, у яких вони знаходяться на диспансерному обліку, з метою отримання рецептів на необхідні медичні препарати. Видача даних препаратів проводитиметься в міській аптеці № 245 та її філіях.
В заході взяли участь головні лікарі міських лікарень № 1 - Г. Яценко та № 2 - Н. Головенко, представники міських ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_651.html