Урочистості з нагоди 60-ї річниці технолого-економічного коледжу
Тема: Новини освіти
Дата:05-10-2004 19:00:00


01 жовтня в місті відбулися урочистості з нагоди 60-ї річниці технолого-економічного коледжу Білоцерківського державного аграрного університету.
Вітаючи педагогічний колектив, студентів та працівників коледжу, міський голова Г.Шуліпа висловив слова вдячності за багаторічну працю педагогів на ниві навчання і виховання молодого покоління, відмітив високий професійний рівень підготовки педагогічного колективу, достатнє матеріально-технічне забезпечення вузу, нещодавно був відкритий навчальний корпус. Міський голова акцентував увагу на здобутках студентів в навчанні, спорті та ін.


Ряду працівників коледжу були вручені грамоти і подяки міського голови та грошові винагороди, грамоти і цінні подарунки від народного депутата України Д.Рудковського (фракція політичної партії "Трудова Україна"), а також подяки від імені голови Білоцерківської райдержадміністрації С.Вахнія та голови Білоцерківської районної ради В.Дудника.
В заході взяли участь заступник директора навчально-методичного центру Міністерства аграрної політики України Т.Угнівенко, ректор Білоцерківського державного аграрного університету В.Власенко, начальник управління освіти і науки міської ради О.Олійник.Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_65.html