Урочистості в гімназії №1 з нагоди 20-річного ювілею закладу
Тема: Новини освіти
Дата:18-10-2007 19:00:00


10 жовтня в місті відбулися урочистості в гімназії №1 (директор - Б. Смуток) з нагоди 20-річного ювілею закладу.
За роки свого існування заклад пройшов шлях від школи-новобудови №14 до успішної гімназії №1, створеної в 2002 році та знаної своїми здобутками не лише на Київщині, а й в Україні. Так, перша гімназія стала переможцем Всеукраїнського конкурсу "100 кращих шкіл України" в номінації "Школа успіху", заклад нагороджено дипломом Кабінету Міністрів України "За значні досягнення у професійній діяльності та в створенні позитивного іміджу України".
В ході урочистостей, міський голова В. Савчук привітав педагогічний та учнівський колективи гімназії №1 з ювілеєм, високо оцінив наполегливу працю педагогів, зазначив, що вони є професіоналами своєї справи, адже дають не тільки всебічні і якісні знання своїм учням, а й виховують високоморальних, духовних, зацікавлених в суспільному житті міста, громадян.
В. Савчук наголосив, що перша гімназія отримала імідж одного з найкращих загальноосвітніх закладів міста завдяки щирої відданості своїй справі її директора - Б. Смутка, який у цьому році став переможцем Всеукраїнського конкурсу "100 кращих керівників навчальних закладів України", а нещодавно, напередодні Дня працівників освіти, йому було вручено міську премію "За заслуги в галузі освіти".
Від імені міської влади В. Савчук вручив директору гімназії №1 сертифікат на суму 60 тис. грн. для реконструкції приміщення навчального закладу.
Колектив гімназії також отримав вітання від своїх випускників та друзів.
В ході урочистостей відбувся святковий концерт "Віват, гімназіє!", на якому присутні педагоги, учні, батьки та гості закладу мали змогу проглянути виступи творчих колективів гімназії і міста, ознайомитись із історією гімназійної освіти в м. Біла Церква та ін.
У рамках урочистостей в гімназії відбулося відкриття XV конференції Асоціації "Відроджені гімназії України" ( президент - Я. Турянський), яка проходить протягом 10-12 жовтня ц. р. До складу цієї організації, яка існує з 1992 року входять директори провідних ліцеїв, гімназій, спеціалізованих шкіл держави.
На першому пленарному засіданні конференції була розглянута та обговорена тема "Сучасна гімназійна освіта в Україні: традиції, проблеми, перспективи".
Перед присутніми делегатами із 14 регіонів України та директорами міських загальноосвітніх шкіл своїми поглядами і напрацюваннями поділилися віце-президент Асоціації "Відроджені гімназії України" В. Тригуб, головний редактор газети "Директор школи" Т. Мурашко, проректор Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Є. Бачинська та ін.
В подальшій роботі конференції її учасники опрацюють питання управління професіональним розвитком педагогічних та керівних кадрів системи освіти Київської області, ознайомляться із роботою гімназійних закладів Київської області та інше.
В заходах взяли участь заступник міського голови М. Антонюк, начальник управління освіти і науки міської ради О. Олійник, представники міських ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_630.html