Прес-конференції міського голови щодо другого засідання двадцять другої сесії
Тема: Міськвиконком
Дата:17-10-2007 19:00:00


08 жовтня відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку вів міський голова В. Савчук.
В ході прес-конференції міський голова проінформував присутніх про друге засідання двадцять другої сесії міської ради V скликання, яке відбулося цього ж дня. В ході засідання були внесені зміни до Програми придбання, будівництва житла в м. Біла Церква для соціально-незахищених верств населення затвердженої рішенням четвертої сесії міської ради V скликання № 105 від 21 серпня 2006 р.
Дані зміни полягають в виділенні коштів в сумі 9,5 млн. грн., які будуть спрямовані на придбання 40 квартир для відповідних категорій жителів міста в 2007 році. Порядок розподілу житла буде розглядатись на засіданнях виконавчого комітету та затверджуватись на сесіях міської ради. На придбання таких квартир передбачені джерела надходження коштів - за рахунок коштів міського та обласного бюджетів, залучення інвестицій та пайової участі громадян.
На прес-конференції міський голова також повідомив про підготовку до проведення чергового засідання сесії міської ради, яка відбудеться 25 жовтня ц. р. Основними питаннями на сесії будуть затвердження Програми придбання, будівництва житла в м. Біла Церква для соціально-незахищених верств населення на 2008-2011 р. р. та Комплексної програми охорони довкілля в м. Біла Церква на період 2008-2011 р. р.
В ході прес-конференції В. Савчук наголосив на роботі, що проводить міська влада щодо погашення заборгованості, яка виникла за оплату спожитого газу. Міський голова зазначив, що ним підписано розпорядження про початок опалювального сезону в дитячих та пологовому будинках, лікарнях з 10 жовтня ц. р., потім - в дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх школах. Опалювальний сезон в житлових будинках розпочнеться в терміни, передбачені нормативними актами.
На прес-конференції міський голова відповів на питання журналістів.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_628.html