Урочистості з нагоди Дня працівника освіти
Тема: Новини освіти
Дата:17-10-2007 19:00:00


03 жовтня відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. В ході заходу міський голова В. Савчук привітав освітян міста з професійним святом, висловив слова вдячності за нелегку працю на ниві навчання та виховання нового покоління, вручив трьом педагогічним працівникам премії міської ради за заслуги в галузі освіти та 10 освітянам - нагороди і грошові винагороди.
Ряд педагогів також отримали почесні грамоти управління освіти та науки міської ради і міського комітету профспілки працівників освіти і науки, а кращі педагогічні колективи міста -дипломи та грошові премії за перемогу у Всеукраїнському конкурсі - захисті сучасної моделі навчального закладу по сприянню охороні здоров`я та ін.
В ході заходу за співпрацю та допомогу в розвитку галузі освіти міському голові В.Савчуку були вручені нагороди управління освіти і науки міської ради "Золота Ніка" та "Золота медаль".
В заході взяли участь ректор Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Н. Клокар, заступник міського голови М. Антонюк, , начальник управління освіти і науки міської ради О. Олійник, голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки В. Чепурченко, представники громадськості та місцевих ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_624.html