Зустріч журналістів із заступником міського голови М. Антонюком
Тема: Міськвиконком
Дата:16-10-2007 19:00:00


01 жовтня відбулася зустріч представників міських засобів масової інформації із заступником міського голови М. Антонюком, начальником управління освіти і науки міської ради О. Олійником в міській ЗОНІ І-ІП ступенів № 1 (директор -голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, мов, духовності, молоді та спорту міської ради Ю. Петрик).
В ході зустрічі журналістам було повідомлено про роботу міської влади шодо забезпечення міських шкіл матеріально-технічною базою, проведення ремонтних робіт та інше, на що були використані кошти міського бюджету в сумі 1 млн. 800 тис. грн.
Так, зокрема, присутні представники ЗМІ мали змогу ознайомитись із проведеною роботою в ЗОНІ І-ІІІ ступенів № І по частковій реконструкції приміщення, оновленню фасаду, харчоблоку, покращенню санітарно-гігієнічних умов, забезпеченню учнів підручниками та ін. Дані роботи були проведені за рахунок коштів міського бюджету, спонсорів та батьківської допомоги.
Крім того, з початку цього навчального року заклад працює в статусі спеціалізованої школи з вивчення слов`янських мов. Учні школи мають можливість вивчати польську, болгарську та російську мови, як на уроках, так і під час факультативних занять. Уроки польської мови викладає педагог із м. Люблін (Польща) Б. Менсяк, яка працює за контрактом, а забезпечення методичною і художньою літературою відбувається за підтримки посольства Польщі в Україні.
Під час зустрічі журналісти також були ознайомлені із роботою, яка проводиться міською владою по реформуванню системи освіти в місті, яка полягає в створенні на базах загальноосвітніх шкіл нових типів навчальних закладів, таких як ліцеї, гімназії, школи з поглибленим вивченням іноземних мов та ін. Зокрема, після завершення будівництва школи по вул.Зеленій в її приміщенні буде функціонувати ЗОШ І-III ступенів № 16, а на базі будівлі ЗОНІ № 16 планується відкриття філософсько-філологічного колегіуму, учні якого матимуть змогу поглиблено вивчати історію, філософію, іноземні мови та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_621.html